Publications Office of the EU
Kroatija-Zagrebas: Statybvietės priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Kroatija-Zagrebas: Statybvietės priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    08/01/2019
  • Galutinis terminas
    05/02/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/02/2019
  • Skirta
    29/04/2019
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Hrvatske ceste d.o.o. Zagreb
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: HR025 Osječko-baranjska županija
Pirkėjo vieta
NUTS code: HR Hrvatska
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71521000 Statybvietės priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,700,000.00 HRK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
915,064.00 HRK
Pasiūlymo referencinis numeris
1.126.-500/18
Aprašymas

Kompletan nadzor nad radovima rekonstrukcije državnih cesta u Našicama i prigradskom naselju Martin: (Martin-Ul. k. Zvonimira; Našice-Ul. k. P. Krešimira IV) i državne ceste oznake DC 53 (Našice-Ul. Vatroslava Lisinskog).

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/02/2019 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,700,000.00 HRK
Galutinė sutarties vertė
915,064.00 HRK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Centar za organizaciju građenja d.o.o.
Pašto adresas: Gračanska cesta 39
Vietovė: Zagreb
Pašto kodas: 10000
Šalis: HRV
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.