Publications Office of the EU
Slovakija-Žilina: Mokomieji treniruokliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakija-Žilina: Mokomieji treniruokliai

  • Paskelbta
    27/07/2021
  • Galutinis terminas
    26/08/2021
  • Atšaukta
    03/09/2021
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Žilinský samosprávny kraj
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34152000 Mokomieji treniruokliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
144,910.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
17_21_4
Aprašymas

Predmetom zákazky je dodávka precvičovacích simulátorov strojov a zariadení pre potreby vyučovacieho procesu.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/433317
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/08/2021 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
144,910.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.