Publications Office of the EU
Graikija-Ἀtalanti: Dyzelinė alyva - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Ἀtalanti: Dyzelinė alyva

  • Paskelbta
    24/01/2024
  • Galutinis terminas
    14/03/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/03/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL644 Φθιώτιδα
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL644 Φθιώτιδα
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09134100 Dyzelinė alyva
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
341,596.40 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

1) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
ΛΟΚΡΩΝ
2) ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΚΡΩΝ
3) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΚΡΩΝ

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ
Pašto adresas: ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ 1
Vietovė: ΑΤΑΛΑΝΤΗ
NUTS kodas: EL644
Pašto kodas: 35200
Šalis: GRC
Asmuo ryšiams: Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Pagrindinis adresas: www.dimos-lοkron.gov.gr
Elektroniniu būdu naudojant:
www.promitheus.gov.gr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/03/2024 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
341,596.40 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.