Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Finansinio lizingo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Čekija-Praha: Finansinio lizingo paslaugos

  • Skirta
    14/05/2020
  • Galutinis terminas
    21/05/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/05/2020
  • Paskelbta
    25/05/2020
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Diplomatický servis
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ01 Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66114000 Finansinio lizingo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,677,302.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Pronájem osobních automobilů formou operativního leasingu

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Diplomatický servis
Nacionalinis registracijos numeris: 00000175
Pašto adresas: Václavské náměstí 816/49
Vietovė: Praha 1
NUTS kodas: CZ01
Pašto kodas: 111 21
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Mgr. Robert Soják
Pagrindinis adresas: www.ds.cz
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portalnen.nipez.cz/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/05/2020 13:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

66114000 - Finansinio lizingo paslaugos

34000000 - Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai

34110000 - Keleiviniai automobiliai

34100000 - Motorinės transporto priemonės

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,677,302.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Autokomplex Menčík, a.s.
Pašto adresas: Mladská 713
Vietovė: Benátky nad Jizerou
Pašto kodas: 294 71
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.