Publications Office of the EU
Lenkija-Zalewo: Kredito teikimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Zalewo: Kredito teikimo paslaugos

  • Paskelbta
    12/07/2014
  • Galutinis terminas
    19/08/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/08/2014
  • Skirta
    15/09/2014
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gmina Zalewo
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL622 Olsztyński
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66113000 Kredito teikimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,267,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
933,632.19 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
RL.271.10.2014.AG
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy Zalewo oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek w wysokości 2.145.219,95 zł, w tym na:
- finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy Zalewo - 2.129.808,00 zł,
- spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek - 15.411,95 zł.
Uruchomienie kredytu nastąpi w terminie od następnego dnia po dniu zawarciu umowy kredytowej do dnia 28 grudnia 2014 r. w terminach i transzach dostosowanych do potrzeb zamawiającego.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/08/2014 10:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,267,000.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
933,632.19 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Bank Spółdzielczy w Lubawie
Pašto adresas: ul. Rzepnikowskiego 2
Vietovė: Lubawa
Pašto kodas: 14-260
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.