Publications Office of the EU
Italija-Seriate: Magnetinio rezonanso įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Seriate: Magnetinio rezonanso įranga

  • Paskelbta
    25/06/2020
  • Galutinis terminas
    29/07/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/08/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Azienda socio sanitaria territoriale (ASST) Bergamo Est
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITC46 Bergamo
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITC46 Bergamo
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33111610 Magnetinio rezonanso įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
509,770.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Fornitura di n. uno risonanza a basso campo magnetico per il servizio di radiologia del presidio ospedaliero di Piario — CIG: 8218119E53.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Azienda socio sanitaria territoriale (ASST) Bergamo Est
Pašto adresas: via Paderno 21
Vietovė: Seriate
NUTS kodas: ITC46
Pašto kodas: 24068
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: Taurino Chiara
Pagrindinis adresas: www.asst-bergamoest.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/08/2020 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
509,770.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.