Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Drezdenas: Vidurinių mokyklų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Drezdenas: Vidurinių mokyklų statybos darbai

  • Paskelbta
    06/03/2023
  • Galutinis terminas
    12/04/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    12/04/2023
  • Skirta
    23/05/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landeshauptstadt Dresden, GB Bildung, Jugend und Sport, Amt für Schulen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45214220 Vidurinių mokyklų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
209,389.25 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
145,442.94 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2023-401-00017
Aprašymas

Fachlos 50: Tiefbau Medien

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.evergabe.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/04/2023 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
209,389.25 EUR
Galutinė sutarties vertė
145,442.94 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: BAUHAUF GmbH
Pašto adresas: Industriestr. 24
Vietovė: Coswig
Pašto kodas: 01640
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.