Publications Office of the EU
Graikija-Nigrita: Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Nigrita: Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai

  • Paskelbta
    19/03/2020
  • Galutinis terminas
    04/05/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/05/2020
  • Skirta
    29/01/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Δήμος Βισαλτίας
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL526 Σέρρες
Pirkėjo vieta
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,677,242.46 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Το αντικείμενο τού προς υλοποίηση έργου περιλαμβάνει:
— την κατασκευή του εσωτερικού βαρυτικού δικτύου αποχέτευσης ακαθάρτων οικισμού Νιγρίτας, με συνολικό μήκος 33.921,00 μ., σε έκταση 1.720 στρεμμάτων,
— την κατασκευή του εσωτερικού βαρυτικού και καταθλιπτικού δικτύου αποχέτευσης ακαθάρτων οικισμού Τερπνής, με συνολικό μήκος 13.762,00 μ. (13.421,00 μ. εσωτερικό βαρυτικό δίκτυο και 341,00 μ. εσωτερικός καταθλιπτικός αγωγός), σε έκταση 950 στρεμμάτων,
— την κατασκευή ενός αντλιοστασίου, για τη μεταφορά των λυμάτων του οικισμού Τερπνής στην Εγκατάσταση Επεξεργασίας Λυμάτων Νιγρίτας - Τερπνής. Το αντλιοστάσιο θα έχει μορφή «υγρού θαλάμου»,
— την κατασκευή του καταθλιπτικού αγωγού μήκους 2.902 μ. διαμέτρου Φ200, για τη μεταφορά των λυμάτων του οικισμού Τερπνής στην Εγκατάσταση Επεξεργασίας Λυμάτων Νιγρίτας - Τερπνής. Οι αγωγοί θα είναι από PVC Σ 41 Φ200, Φ250, Φ315, Φ355 και Φ400.
Θα κατασκευασθούν συνολικά 1.517 προκατασκευασμένα φρεάτια και θα γίνει αποκατάσταση των ασφαλτικών των οδών.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.promitheus.gov.gr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/05/2020 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
8,677,242.46 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.