Publications Office of the EU
Čekija-Brno: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Brno: Statybos darbai

  • Paskelbta
    25/02/2022
  • Galutinis terminas
    01/04/2022
  • Skirta
    02/06/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Masarykův onkologický ústav
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,481,121.86 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
11,005,900.94 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních úprav prostor pro umístění magnetické rezonance dle specifikace a za podmínek uvedených v příloze 2 (Vzor smlouvy).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Masarykův onkologický ústav
Nacionalinis registracijos numeris: 00209805
Pašto adresas: Žlutý kopec 543/7
Vietovė: Brno
NUTS kodas: CZ064
Pašto kodas: 65653
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Mgr. Martin Hájíček
Pagrindinis adresas: http://www.mou.cz
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilMOU
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
8,481,121.86 CZK
Galutinė sutarties vertė
11,005,900.94 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Technika budov, s.r.o.
Pašto adresas: Křenová 307/42
Vietovė: Brno
Pašto kodas: 60200
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.