Publications Office of the EU
UK-Sheffield: Kompiuterinės tomografijos (CT) skeneriai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Sheffield: Kompiuterinės tomografijos (CT) skeneriai

  • Paskelbta
    27/02/2013
  • Galutinis terminas
    04/04/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/04/2013
  • Skirta
    26/04/2013
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
University of Sheffield
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKE32 Sheffield
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33115100 Kompiuterinės tomografijos (CT) skeneriai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 GBP
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
249,000.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
157/MH.
Aprašymas

The University of Sheffield tendered on behalf of the Academic Unit of Bone Metabolism for a Micro CT Scanner and analysis system to enable the longitudinal study of the three dimensional morphometry of bone tissue.
This tender process has been completed and no further expressions of interest can be accepted.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/04/2013 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
250,000.00 GBP
Galutinė sutarties vertė
249,000.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Scanco Medical AG
Pašto adresas: Fabrikweg 2
Vietovė: Bruttisellen
Pašto kodas: CH-8306
Šalis: CHE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.