Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Statybos darbai

  • Skirta
    03/11/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
71,157,685.60 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

archeologický výzkum v rámci stavby

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
71,157,685.60 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: SAMSON PRAHA spol s.r.o.
Pašto adresas: Štěpánská 642/41
Vietovė: Praha 1
Pašto kodas: 110 00
Šalis: CZE

Vietovė: ARCHAIA, z.ú.
Pašto adresas: Truhlářská 1119/20
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 11000
Šalis: CZE

Vietovė: SOVIS CZ, a.s.
Pašto adresas: Korytná 1538/4
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 10000
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.