Publications Office of the EU
Lenkija-Krokuva: Staliniai kompiuteriai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Krokuva: Staliniai kompiuteriai

  • Paskelbta
    06/02/2018
  • Galutinis terminas
    15/03/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/03/2018
  • Skirta
    11/05/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30213300 Staliniai kompiuteriai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
200,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
151,584,462.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
KA-2/007/2018
Aprašymas

Zadanie częściowe nr 1: Komputer stacjonarny - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa 100 szt. komputerów biurowych do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
Zadanie częściowe nr 2: Monitor 24" - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. monitorów 24" do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Pašto adresas: ul. Warszawska 24, budynek W-9 (10-24), pokój nr 110
Vietovė: Kraków
NUTS kodas: PL213
Pašto kodas: 31-155
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Maria Błażej
Pagrindinis adresas: www.pk.edu.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/03/2018 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.