Publications Office of the EU
Graikija-Atėnai: Žibalo tipo reaktyvinis kuras - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Atėnai: Žibalo tipo reaktyvinis kuras

  • Paskelbta
    07/10/2022
  • Galutinis terminas
    07/11/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/11/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ) / 2α
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
Pirkėjo vieta
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09131100 Žibalo tipo reaktyvinis kuras
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ ΑΡΙΘ. 41/22
(α/α ΕΣΗΔΗΣ: 173461)
Δημόσιος Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 4ετούς Διάρκειας για την Προμήθεια Αεροπορικού Καυσίμου JET-A1 (Κωδικός ΝΑΤΟ F-35) με Χρήση - Ανάμειξη Αντιπαγωτικού Υγρού (Κωδικός ΝΑΤΟ S-1745) προς Υλοποίηση του Ανεφο-διασμού των Ε/Π της Βάσης Υποστήριξης Αεροδιακομιδών (ΒΥΑ) ν. Σύρου

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ) / 2α
Pašto adresas: ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ 1-ΡΟΥΦ
Vietovė: AΘΗΝΑ
NUTS kodas: EL
Pašto kodas: 17778
Šalis: GRC
Asmuo ryšiams: Υπολοχαγός (ΕΜ) Ιωάννης Δέδογλου
Pagrindinis adresas: http://www.army.gr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/11/2022 08:00
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
3,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.