Publications Office of the EU
INTEGRUOTOS PALANKOS VEIKSMŲ IR PASLAUGŲ VALDYMAS TARPTAUTINĖS APSAUGOS, APLINKOS IR IŠTEKLIŲ TARPTAUTINĖS APSAUGOS TEIKĖJAMS, SUSIJUSIOS SU JUNGTINIU CERZETO PROJEKTU „TRIENNIO 2026/2028“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

INTEGRUOTOS PALANKOS VEIKSMŲ IR PASLAUGŲ VALDYMAS TARPTAUTINĖS APSAUGOS, APLINKOS IR IŠTEKLIŲ TARPTAUTINĖS APSAUGOS TEIKĖJAMS, SUSIJUSIOS SU JUNGTINIU CERZETO PROJEKTU „TRIENNIO 2026/2028“

  • Paskelbta
    14/08/2026
  • Šiandien
    05/09/2026
  • Galutinis terminas
    13/09/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Comune di Cerzeto
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITF61 Cosenza
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85311000 Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,016,230.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
01
Aprašymas

INTEGRUOTOS PALANKOS VEIKSMŲ IR PASLAUGŲ VALDYMAS TARPTAUTINĖS APSAUGOS, APLINKOS IR IŠTEKLIŲ TARPTAUTINĖS APSAUGOS TEIKĖJAMS, SUSIJUSIOS SU JUNGTINIU CERZETO PROJEKTU „TRIENNIO 2026/2028“

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://cucroggiano.traspare.com/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://cucroggiano.traspare.com/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Si rimanda al Disciplinare di Gara
Apskaičiuotoji vertė
3,016,230.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.