Publications Office of the EU
IT konsultantai skverbimosi testų ir saugumo auditų klausimais - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

IT konsultantai skverbimosi testų ir saugumo auditų klausimais

  • Paskelbta
    14/08/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
  • Galutinis terminas
    17/09/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Löf regionernas ömsesidiga försäkringsbolag
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,800,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Löf ketina pirkti IT konsultantus skverbimosi bandymams ir saugumo auditams atlikti. Löf poreikiai apima šiuos išteklius: Vienas (1) IT saugumo specialistas, atsakingas už nuosavybinių sistemų ir taikomųjų programų skverbimosi testavimą ir saugumo auditą. Vienas (1) IT saugumo specialistas, atsakingas už IT infrastruktūros skverbimosi testus ir saugumo auditą tęstinumo ir (arba) saugumo požiūriu. Kviečiame pateikti pasiūlymą! Pagarbiai Löf

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-avrop.com/lof/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=133105
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.e-avrop.com/lof/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=133105
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
2,800,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.