Publications Office of the EU
Italija-Triestas: Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Triestas: Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    08/04/2022
  • Galutinis terminas
    20/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/05/2022
  • Skirta
    30/09/2022
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
S.p.A. AUTOVIE VENETE
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH44 Trieste
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,004,035.91 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,762,322.31 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
9
Pasiūlymo referencinis numeris
02/22 - S
Aprašymas

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Pašto adresas: VIA V. LOCCHI, 19
Vietovė: TRIESTE
NUTS kodas: ITH44
Pašto kodas: 34143
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Pagrindinis adresas: www.autovie.it
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/05/2022 09:30
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.