Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO

  • Paskelbta
    04/09/2024
  • Galutinis terminas
    04/10/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/10/2024
  • Skirta
    07/03/2025
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Provincia di Campobasso
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITF22 Campobasso
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90919200 Biurų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
128,512.85 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
102,569.48 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
id569
Aprašymas

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI DELLA PROVINCIA DI CAMPOBASSO

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://provincia-campobasso.acquistitelematici.it/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://provincia-campobasso.acquistitelematici.it/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/10/2024 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Criteri stabiliti dalla stazione appaltante
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prezzo più basso
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
128,512.85 EUR
Galutinė sutarties vertė
102,569.48 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SANTA BRIGIDA SCPA
Pašto adresas:
Vietovė: Napoli
Pašto kodas: 80133
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.