Publications Office of the EU
Fortschreibung des Verkehrsentwicklungsplans der Stadt Geesthacht - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fortschreibung des Verkehrsentwicklungsplans der Stadt Geesthacht

  • Skirta
    18/12/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Geesthacht
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
132,050.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
ZV-K2-24-0917000-4121.01
Aprašymas

Im Rahmen der Fortschreibung des Verkehrsentwicklungsplan von 2012, sollen auf Basis einer fundierten Bestandsanalyse strategische und konzeptionelle Ansätze für die Schaffung eines integrierten Verkehrssystems mit nachhaltiger Effizienz für Geesthacht erarbeitet werden.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Zuschlagskriterium 4
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
132,050.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Planersocietät Frehn Steinberg Partner GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Dortmund
Pašto kodas: 44263
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.