Publications Office of the EU
Intervencinis šlaitas Alpenrhein, ruožas Diepoldsau Oberspitz–Rietbrücke, km 75+ 200–77+ 060 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Intervencinis šlaitas Alpenrhein, ruožas Diepoldsau Oberspitz–Rietbrücke, km 75+ 200–77+ 060

  • Paskelbta
    03/10/2024
  • Galutinis terminas
    11/11/2024
  • Skirta
    11/12/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
BÄNZIGER PARTNER AG
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CH055 St. Gallen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
264,855.40 CHF
Pasiūlymo referencinis numeris
cbafd3db-502d-4afd-afd7-e0506f0fde07
Aprašymas

Sutartis apima darbų vykdymą - apie 1,86 km ilgio intervencinio kilimo ir tūpimo tako statybą - užtvankos rekultivavimą užpildant orą - drenažo vamzdžių statybą - tilto per prasisunkimo kanalą statybą - kelių ir takų pritaikymą - darbų vamzdžių pritaikymą

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Referenzen
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
264,855.40 CHF
Sutarties sudarymas
Vietovė: DE_Bruno Mattle AG
Pašto adresas:
Vietovė: Oberriet SG
Pašto kodas: 9463
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.