Publications Office of the EU
MULTIENZYMOVÉ PŘÍPRAVKY 2026 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MULTIENZYMOVÉ PŘÍPRAVKY 2026

  • Paskelbta
    15/06/2026
  • Galutinis terminas
    17/07/2026
  • Atšaukta
    22/07/2026
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fakultní nemocnice Olomouc
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33610000 Virškinimo traktą ir metabolizmą veikiantys vaistai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
12,987,611.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
VZ-2026-000552
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky MULTIENZYMOVÝCH PŘÍPRAVKŮ.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profil/fnol
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profil/fnol
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Apskaičiuotoji vertė
12,987,611.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.