Publications Office of the EU
Norvegija-Asker: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Asker: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    17/11/2021
  • Galutinis terminas
    17/12/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/12/2021
  • Skirta
    18/02/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Asker kommune
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO082 Viken
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO082 Viken
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44421720 Užrakinamos spintelės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,500,000.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,000,000.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
21/151
Aprašymas

Electronic medicine cabinet (Norwegian abbreviation: EMS): Equipment shall be supplied for a system for storage and storage management of medicines with associated software.
Electronic medicine trolley (Norwegian abbreviation: EMT): Equipment and software shall be provided for a solution for electronic medicine trolley system for the distribution of clarified medicines in the wards that enable patient identification.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afidrrnggb&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/12/2021 12:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,500,000.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
2,000,000.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: TouchPoint Medical Nordic AS
Pašto adresas: Postboks 3
Vietovė: Lier
Pašto kodas: 3421
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.