Publications Office of the EU
LK - Interimscontaineranlage im Zuge der BTA-Sanierung Schule im Hummetal - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LK - Interimscontaineranlage im Zuge der BTA-Sanierung Schule im Hummetal

  • Paskelbta
    10/03/2025
  • Galutinis terminas
    10/04/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/04/2025
  • Skirta
    12/05/2025
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Hameln - Zentrale Vergabestelle - im Auftrag des Landkreises Hameln-Pyrmont
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE923 Hameln-Pyrmont
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44211100 Moduliniai ir kilnojamieji statiniai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
314,740.28 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
S-HAMELN-LK-2025-0034
Aprašymas

250 Mietcontainergebäude

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-HAMELN-LK-2025-0034
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-HAMELN-LK-2025-0034
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/04/2025 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
314,740.28 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Adapteo GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Neu-Isenburg
Pašto kodas: 63263
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.