Publications Office of the EU
Slovakija-Banská Bystrica: Priešpiečių talonai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakija-Banská Bystrica: Priešpiečių talonai

  • Paskelbta
    04/07/2017
  • Skirta
    11/09/2017
  • Galutinis terminas
    15/10/2017
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Krajská prokuratúra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SK Slovensko
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK Slovensko
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30199770 Priešpiečių talonai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
378,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
443,620.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2 Spr 81/17/6600
Aprašymas

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Krajská prokuratúra
Nacionalinis registracijos numeris: 00166456
Pašto adresas: Partizánska cesta 1
Vietovė: Banská Bystrica
NUTS kodas: SK
Pašto kodas: 975 62
Šalis: SVK
Asmuo ryšiams: Ing. Kristína Mlynárčiková
Pagrindinis adresas: http://www.genpro.gov.sk
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.genpro.gov.sk
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
378,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
443,620.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Vaša Slovensko, s.r.o.
Pašto adresas: Račianske mýto 1/B
Vietovė: Bratislava
Pašto kodas: 831 02
Šalis: SVK
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.