Publications Office of the EU
Lenkija-Łubianka: Kredito teikimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Łubianka: Kredito teikimo paslaugos

  • Paskelbta
    13/09/2018
  • Galutinis terminas
    23/10/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/10/2018
  • Skirta
    26/11/2018
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gmina Łubianka
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66113000 Kredito teikimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,038,208.53 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,692,560.01 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

3.1. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia kredytu w wysokości 3 065 205,00 PLN.
3.2. Kredyt wraz z odsetkami spłacony będzie do 31.12.2038 r.
3.3. Spłaty kredytu dokonywane będą w 240 nierównych ratach miesięcznych, płatne do ostatniego każdego miesiąca, począwszy od dnia 31.1.2019 r. Jeżeli data spłaty przypada na dzień wolny od pracy za termin spłaty uznaje się następny dzień roboczy następujący po dniu wolnym od pracy.
3.4. Spłaty odsetek dokonywane będą w ratach miesięcznych, płatne do ostatniego każdego miesiąca począwszy od miesiąca, w którym uruchomiony zostanie kredyt. Jeżeli data spłaty przypada na dzień wolny od pracy za termin spłaty uznaje się następny dzień roboczy następujący po dniu wolnym od pracy.
Ciąg dalszy w SIWZ

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Gmina Łubianka
Pašto adresas: al. Jana Pawła II 8
Vietovė: Łubianka
NUTS kodas: PL613
Pašto kodas: 87-152
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Magdalena Syrocka
Pagrindinis adresas: www.lubianka.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/10/2018 10:05
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,038,208.53 PLN
Galutinė sutarties vertė
1,692,560.01 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
Pašto adresas:
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 02-515
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.