Publications Office of the EU
Islandija-Mosfellsbær: Įvairūs specialieji profesiniai statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Islandija-Mosfellsbær: Įvairūs specialieji profesiniai statybos darbai

  • Paskelbta
    31/01/2023
  • Galutinis terminas
    02/03/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/03/2023
  • Skirta
    19/03/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Mosfellsbær
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: IS001 Höfuðborgarsvæði
Pirkėjo vieta
NUTS code: IS001 Höfuðborgarsvæði
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45262600 Įvairūs specialieji profesiniai statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
13,901,325.00 ISK
Pasiūlymo referencinis numeris
22605
Aprašymas

The project involves the procurement and laying of artificial grass at Varmarvollur football field, including removal of previous grass and other associated works.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vso.ajoursystem.net/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/03/2023 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
13,901,325.00 ISK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Metatron ehf.
Pašto adresas: Borgartún 20
Vietovė: Reykjavík
Pašto kodas: 105
Šalis: ISL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.