Publications Office of the EU
Acquisition et livraison de fournitures et de petits matériels de bureau, de papiers, de consommables et de petits équipements informatiques, d'enveloppes et de petites fournitures et de consommables d'environnement de travail pour les besoins de la Chambre de métiers et de l'artisanat Normandie - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Acquisition et livraison de fournitures et de petits matériels de bureau, de papiers, de consommables et de petits équipements informatiques, d'enveloppes et de petites fournitures et de consommables d'environnement de travail pour les besoins de la Chambre de métiers et de l'artisanat Normandie

  • Paskelbta
    14/10/2024
  • Galutinis terminas
    21/11/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/11/2024
  • Skirta
    15/01/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
CMAR Normandie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRD11 Calvados
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30192000 Biuro reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
430,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2024-28-03
Aprašymas

Accord cadre mono attributaire sur catalogue pour l'acquisition et la livraison de : - Fournitures petits matériels de bureau ; écritures, classement/organisation, tampons, ... - Papèterie : papiers de reprographie - Consommables, petits équipements informatiques : cartouches d'encre, câbles, souris, clé USB... - Enveloppe et pochette d'expédition - Petites fournitures d'environnement de travail - Epicerie : boissons, café, sucre...

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://cmar-normandie.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30245_1037776.html
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://cmar-normandie.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30245_1037776.html
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/11/2024 17:00
Award method
Moyens prévues en faveur du RSE 10%
Apskaičiuotoji vertė
430,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: LYRECO FRANCE
Pašto adresas:
Vietovė: MARLY
Pašto kodas: 59584
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.