Publications Office of the EU
Regioninės techninės statybos paslaugos (LVISK) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Regioninės techninės statybos paslaugos (LVISK)

  • Paskelbta
    11/03/2024
  • Galutinis terminas
    25/03/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/03/2024
  • Skirta
    12/05/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Tampereen Tilapalvelut Oy
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
12,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
498102
Aprašymas

Sutarties objektas – Tampereen Tilapalvelut Oy regiono statybos paslaugų inžinerijos darbai (LVISK). Viešieji pirkimai geografiškai suskirstyti į keturias sritis: į pietus, rytus, centrą, vakarus. Dalyviai gali būti atrinkti tik viename regione. Klientas pasilieka teisę į šią sutartį neįtraukti šaldymo darbų ypač sudėtingose gamybos virtuvėse. Viešųjų pirkimų bylos numeris: 110/00/23.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/tuomilogistiikka?id=498102&tpk=4c042c78-50ec-498c-924f-8e428ae35163
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tarjouspalvelu.fi/tuomilogistiikka?id=498102&tpk=4c042c78-50ec-498c-924f-8e428ae35163
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/03/2024 11:05
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.