Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Darmstadt: Pagaminto valgio tiekimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Darmstadt: Pagaminto valgio tiekimo paslaugos

  • Paskelbta
    12/04/2022
  • Galutinis terminas
    11/05/2022
  • Atšaukta
    08/07/2022
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zentrale Auftragsvergabestelle des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den FB Schulservice
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE716 Darmstadt-Dieburg
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55520000 Pagaminto valgio tiekimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,867,726.40 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
920,751.39 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
01-2022 610.1
Aprašymas

Herstellung, Anlieferung und Administrationsdienstleistungen von insgesamt 311.242 Portionen Mittagsverpflegung an 7 Schulen in Erzhausen, Griesheim, Alsbach-Hähnlein und Messel. Zusätzliche Personaldienstleistungen zur Essensausgabe.
Von einer schriftlichen Anforderung der Unterlagen ist abzusehen.
Diese werden ausschließlich digital und kostenlos über www.subreport.de/E13922213 zur Verfügung gestellt! ACHTUNG! Wir empfehlen, die Vergabeunterlagen erst nach einer Registrierung herunter zu laden. Wenn die Vergabeunterlagen ohne Registrierung heruntergeladen werden, erfolgt keine automatische Information über Änderungen oder Bieteranfragen. Die Informationseinholung über Änderungen liegt dann in der alleinigen Verantwortung des jeweiligen Bieters!
Angebote oder Teilnahmeanträge sind einzureichen über die Funktion „Teilnahmeantrag/Angebot abgeben“ elektronisch via: www.subreport.de
Alle weiteren Informationen erhalten Sie unter: http://www.ladadi.de/ausschreibungen

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Zentrale Auftragsvergabestelle des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den FB Schulservice
Pašto adresas: Jägertorstraße 207
Vietovė: Darmstadt
NUTS kodas: DE711
Pašto kodas: 64289
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Zentrale Auftragsvergabestelle
Pagrindinis adresas: http://www.ladadi.de
Elektroniniu būdu naudojant:
www.subreport.de/E13922213
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/05/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.