Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Leipcigas: Kompiuterių dubliavimo ir katalogų konvertavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Leipcigas: Kompiuterių dubliavimo ir katalogų konvertavimo paslaugos

  • Paskelbta
    01/07/2022
  • Galutinis terminas
    27/07/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Stadtwerke Leipzig GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72900000 Kompiuterių dubliavimo ir katalogų konvertavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
2214112
Aprašymas

Für den Betrieb eines georedundanten Rechenzentrum soll die notwendige Hardware (inkl. SAN, Netzwerk- und Administrationssystemen) beschafft, installiert und überwacht werden. Erwartet werden typische Aufgaben eines Rechenzentrumsbetriebes. Eine losweise Vergabe ist nicht vorgesehen.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/AEC1DB91-058D-431B-93A6-B988E730A70F
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.