Publications Office of the EU
Lenkija-Opole: Stabdžiai ir jų dalys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Opole: Stabdžiai ir jų dalys

  • Paskelbta
    24/12/2019
  • Galutinis terminas
    10/02/2020
  • Skirta
    06/04/2020
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL524 Opolski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL524 Opolski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34322000 Stabdžiai ir jų dalys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
283,706.42 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
311,503.25 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
WS-Z.2380.61.2019
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów służbowych eksploatowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu, wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Pašto adresas: ul. Korfantego 2
Vietovė: Opole
NUTS kodas: PL524
Pašto kodas: 45-077
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Eugenia Poniży, Anna Lis, Jarosław Hamadyk
Pagrindinis adresas: http://www.opolska.policja.gov.pl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://kwp-opole.ezamawiajacy.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
283,706.42 PLN
Galutinė sutarties vertė
311,503.25 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Armapol Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Chwaszczyńska 190B
Vietovė: Gdynia
Pašto kodas: 81-571
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.