-
Paskelbta17/09/2025
-
Galutinis terminas10/10/2025
-
Vokų su pasiūlymais atplėšimas14/10/2025
-
Šiandien05/09/2026
Priemonės
Procedura aperta per laffidamento del servizio di custodia e portierato per i Campus e le strutture dellUniversità degli Studi di Salerno quadriennio 2025 2029
Note: Ne visa su šia procedūra susijusi informacija buvo sėkmingai sutvarkyta. Daugiau informacijos rasite susijusiuose dokumentuose.
Procedura aperta per laffidamento del servizio di custodia e portierato per i Campus e le strutture dellUniversità degli Studi di Salerno quadriennio 2025 2029
https://unisa.ubuy.cineca.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/2025-X/4.219
https://unisa.ubuy.cineca.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/2025-X/4.219
Tipas: quality
Aprašymas: PROGETTO DEL SERVIZIO
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 44
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: DOTAZIONI
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 29
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: POSSESSO DELLA CERTIFICAZIONE DELLA PARIT DI GENERE DI CUI ALLART. 46-BIS DEL CODICE DELLE PARI OPPORTUNIT TRA UOMO E DONNA, DI CUI AL D.LGS N. 198/2006
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: RIBASSO UNICO SUGLI IMPORTI UNITARI POSTI A BASE DI GARA (vedi documento progettuale posto a base di gara denominato "Requisiti di partecipazione e criterio di aggiudicazione del servizio")
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: FORMAZIONE - Formazione del personale che sarà impiegato nel servizio (vedi documento progettuale posto a base di gara denominato "Requisiti di partecipazione e criterio di aggiudicazione del servizio")
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 5
Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.