Publications Office of the EU
Prancūzija-Limoges: Šviesoforų įrengimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Limoges: Šviesoforų įrengimas

  • Paskelbta
    17/11/2021
  • Galutinis terminas
    14/12/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/12/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
communaute d agl limoges metropole
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRI23 Haute-Vienne
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRI23 Haute-Vienne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45316212 Šviesoforų įrengimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
2021-F055
Aprašymas

installation et maintenance de matériels electriques sur voirie et espaces communautaires en 3 LOTS

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://agglo-limoges.e-marchespublics.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/12/2021 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.