Publications Office of the EU
Alfa-alglukozidáza - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alfa-alglukozidáza

  • Paskelbta
    02/09/2026
  • Šiandien
    05/09/2026
  • Galutinis terminas
    02/10/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/10/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Detská fakultná nemocnica Košice
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK042 Košický kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33610000 Virškinimo traktą ir metabolizmą veikiantys vaistai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
551,320.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
25-VO/2026/Rdfn
Aprašymas

Liek je potrebný na liečbu pacientov s Pompeho chorobou, ktorí majú nízke hladiny enzýmu nazývaného alfa glukozidáza, ktorý pomáha organizmu regulovať hladiny glykogénu. Glykogén dodáva organizmu energiu, avšak pri Pompeho chorobe sa úrovne glykogénu môžu zvýšiť priveľmi. Liek obsahuje syntetický enzým (účinnú látku) nazývaný alfa-alglukozidáza – dokáže nahradiť prírodný enzým, ktorého je pri Pompeho chorobe nedostatok.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://evo.isepvo.sk
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://evo.isepvo.sk
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/10/2026 09:10
Sutarties vykdymo vieta
Award method
NAJNIŽŠIA CENA ZA PREDMET ZÁKAZKY
Apskaičiuotoji vertė
551,320.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.