Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Geležinkelių tiesimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Geležinkelių tiesimo darbai

  • Paskelbta
    09/08/2011
  • Galutinis terminas
    27/09/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/09/2011
  • Skirta
    21/05/2012
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO România
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45234100 Geležinkelių tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,267,197,383.00 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,469,350,080.40 RON
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
18/1/565/03.08.2011
Aprašymas

Pe tronsoanele Atel-Micasasa si Micasasa-Coslariu, in lungime de 66,269 km se vor executa lucrari de reabilitare/modernizare a infrastructurii feroviare.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one lot only
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/09/2011 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.