Publications Office of the EU
Prancūzija-Chatuzange-le-Goubet: Virtuvės įrenginiai, namų apyvokos ir pagaminto valgio tiekimo reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Chatuzange-le-Goubet: Virtuvės įrenginiai, namų apyvokos ir pagaminto valgio tiekimo reikmenys

  • Paskelbta
    30/10/2019
  • Galutinis terminas
    02/12/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/12/2019
  • Skirta
    10/03/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Commune de Chatuzange-le-Goubet
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK23 Drôme
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK23 Drôme
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39220000 Virtuvės įrenginiai, namų apyvokos ir pagaminto valgio tiekimo reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
226,927.50 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
19 1 010
Aprašymas

Les prestations à exécuter comporteront la fourniture, la mise en œuvre, la mise au point et les essais des installations et des équipements de cuisine. Il s'agit d'un marché de fourniture passé selon la procédure d'appel d'offres ouvert. Le marché est passé sous forme de marché à prix forfaitaire (DPGF). Le candidat est tenu de se rendre sur site.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/12/2019 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
226,927.50 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Axima Réfrigération France
Pašto adresas: route de la Chapelle
Vietovė: Saint-Sernin
Pašto kodas: 07200
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.