Publications Office of the EU
Konkretus pirkimas (PU-13344/25) Susisiekimo komunikacijų statinio Beragio g., Anykščių r. sav., Svėdasų sen., Svėdasų mstl., kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Konkretus pirkimas (PU-13344/25) Susisiekimo komunikacijų statinio Beragio g., Anykščių r. sav., Svėdasų sen., Svėdasų mstl., kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimas

  • Skirta
    14/04/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
AB „Kelių priežiūra“ (PV)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,100.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Konkretus pirkimas (PU-13344/25) Susisiekimo komunikacijų statinio Beragio g., Anykščių r. sav., Svėdasų sen., Svėdasų mstl., kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimas atliekamas dinaminės pirkimų sistemos (PU-12091/24) Susisiekimo komunikacijų projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos" pagrindu

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Žiūrėti pirkimo dokumentuose
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,100.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Dino Bučo individuali veikla
Pašto adresas:
Vietovė: Vilnius
Pašto kodas: 10224
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.