Publications Office of the EU
Lenkija-Białystok: Rentgeno kontrolės įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Białystok: Rentgeno kontrolės įrenginiai

  • Paskelbta
    12/03/2019
  • Galutinis terminas
    26/04/2019
  • Skirta
    18/06/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL84 Podlaskie
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL84 Podlaskie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38582000 Rentgeno kontrolės įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
10,162,601.63 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10,020,029.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
2001-ILZ.260.4.2019
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
10,162,601.63 PLN
Galutinė sutarties vertė
10,020,029.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Pašto adresas: Emilii Plater 53
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 00-113
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.