Publications Office of the EU
Location avec option d'achat d'un caisson froid négatif extérieur pour l'EFS de Saint Etienne Bellevue - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Location avec option d'achat d'un caisson froid négatif extérieur pour l'EFS de Saint Etienne Bellevue

  • Skirta
    11/07/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Etablissement Français du Sang Auvergne Rhône-Alpes
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK26 Rhône
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44211100 Moduliniai ir kilnojamieji statiniai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
184,240.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2024EFS_AURA364
Aprašymas

Le présent marché public porte sur la location avec option d’achat, d’un caisson froid négatif à installer en extérieur sur le site EFS de Saint Etienne Bellevue, incluant le transport, le grutage, l'installation, la mise en place d’un SAS (0°C) d’accès au bâtiment avec rampes extérieures et la désinstallation de l’ensemble en fin de marché (si l’option d’achat n’est pas levée). Il s'agira d'un marché ordinaire conclu à prix forfaitaire.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Apprécié au regard du coût global de l'opération (mise en place, location, maintenance et astreinte pour 48mois, enlèvement du module avec option d'achat à l'échéance du marché).
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Apprécié au regard des éléments du cadre de réponse.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
184,240.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Dawsongroup TCS / Modulfroid Service
Pašto adresas:
Vietovė: GOUSSAINVILLE
Pašto kodas: 95190
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.