Publications Office of the EU
Graikija-Katerinis: Medžių genėjimas ir gyvatvorių karpymas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Katerinis: Medžių genėjimas ir gyvatvorių karpymas

  • Paskelbta
    15/01/2021
  • Galutinis terminas
    22/02/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/02/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας - Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας - Υποδιεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε. Πιερίας
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL525 Πιερία
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL525 Πιερία
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77340000 Medžių genėjimas ir gyvatvorių karpymas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
403,225.81 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Εργασίες κοπής - κλάδευσης δέντρων και παρόδιας βλάστησης στο οδικό δίκτυο της Π.Ε. Πιερίας, 2020 - 2021.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.promitheus.gov.gr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/02/2021 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
403,225.81 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.