Publications Office of the EU
Įrangos vežimėlio logistika Barnimo rajono priešgaisrinės tarnybos centrui - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Įrangos vežimėlio logistika Barnimo rajono priešgaisrinės tarnybos centrui

  • Paskelbta
    27/11/2024
  • Galutinis terminas
    10/01/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/01/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landkreis Barnim
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE405 Barnim
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144210 Ugniagesių automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
32-Bev-EU-039-2024
Aprašymas

Naujos įrangos sunkvežimio logistika Barnimo rajono priešgaisrinių tarnybų centrui

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXS0YY7Y1X7M557V
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXS0YY7Y1X7M557V
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/01/2025 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.