Publications Office of the EU
OTEP ir GDR taikomųjų programų perprojektavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

OTEP ir GDR taikomųjų programų perprojektavimas

  • Skirta
    05/06/2024
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ville de Lyon
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72500000 Su kompiuteriais susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
400,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
A3IT8951
Aprašymas

Šio pagrindų susitarimo tikslas – įgyvendinti naują Liono miesto OTEP ir VDR taikomųjų programų pertvarkymo sprendimą. Jis sudaromas tvirtam 48 mėnesių laikotarpiui nuo pranešimo apie jį dienos. Numatoma pranešimo data – 2024 m. gegužės 10 d. Jis sudaromas nenustatant mažiausios sumos ir neviršijant 400 000 EUR be PVM per visą preliminariosios sutarties galiojimo laikotarpį.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Le prix n'est pas le seul critère d'attribution et tous les critères sont énoncés uniquement dans les documents du marché.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
400,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: TRYDEA
Pašto adresas:
Vietovė: Varangeville
Pašto kodas: 54110
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.