Publications Office of the EU
(Nr. 11/26) Teritorijos valymo paslaugų teikimas priešais mus - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

(Nr. 11/26) Teritorijos valymo paslaugų teikimas priešais mus

  • Paskelbta
    11/03/2026
  • Galutinis terminas
    08/04/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/04/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90910000 Valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
269.19 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Elektroninis atviras viešasis konkursas dėl 2 metų bendrojo susitarimo (F-P) dėl patalpų valymo paslaugų teikimo prieš VBP sudarymo

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.promitheus.gov.gr
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
www.promitheus.gov.gr
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/04/2026 07:00
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
269.19 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.