Publications Office of the EU
Italija-Ravena: Diagnostiniai preparatai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Ravena: Diagnostiniai preparatai

  • Paskelbta
    31/05/2023
  • Galutinis terminas
    04/07/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/07/2023
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Azienda USL della Romagna
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH57 Ravenna
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33694000 Diagnostiniai preparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,869,500.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

FORNITURA IN NOLEGGIO PER 3 ANNI DI N. 4 SISTEMI E RELATIVO MATERIALE DI CONSUMO, PER L’ESECUZIONE AUTOMATICA DI COLORAZIONI ISTOCHIMICHE SPECIALI, PER PREPARATI CITOLOGICI E ISTOLOGICI PER LE UU.OO. ANATOMIA PATOLOGICA DELL’AZIENDA USL DELLA ROMAGNA, ED EVENTUALE RINNOVO BIENNALE.
VALORE A BASE D’ASTA IVA ESCLUSA € 249.000,00
VALRORE COMPLESSIVO DELL’APPALTO, COMPRENSIVO DELLE OPZIONI, EURO 1.869.500,00 I.E.
CIG 9841179DCF

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Azienda USL della Romagna
Nacionalinis registracijos numeris: 7267599
Pašto adresas: Via De Gasperi 8
Vietovė: Ravenna
NUTS kodas: ITH57
Pašto kodas: 48121
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: LETIZIA BELLI
Pagrindinis adresas: http://intercenter.regione.emilia-romagna.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/07/2023 14:00
BVPŽ kodas

33694000 - Diagnostiniai preparatai

33100000 - Medicinos įranga

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,869,500.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.