Publications Office of the EU
Kroatija-Splitas: Spausdinimo mašinos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Kroatija-Splitas: Spausdinimo mašinos

  • Paskelbta
    04/07/2017
  • Galutinis terminas
    21/08/2017
  • Atšaukta
    22/02/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
DES ustanova za zapošljavanje, rad i profesionalnu rehabilitaciju osoba s invaliditetom
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Pirkėjo vieta
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42991200 Spausdinimo mašinos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,725,000.00 HRK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
EVV 1/2017
Aprašymas

Nabava novog fleksografskog tiskarskog stroja za izradu papirnatih vrećica s tiskom.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,725,000.00 HRK
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.