Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Telford: Karinių transporto priemonių dalys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Telford: Karinių transporto priemonių dalys

  • Skirta
    17/06/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ministry of Defence, DSG, Defence Support Group (DSG)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKG21 Telford and Wrekin
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKG21 Telford and Wrekin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
35420000 Karinių transporto priemonių dalys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
16,000,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
16,000,000.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
IRM19/7298
Aprašymas

Supply of Viking, BV206, BRV Spares and associated items.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
16,000,000.00
Galutinė sutarties vertė
16,000,000.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: BAE Hagglunds AB
Pašto adresas: Bjornavagen 2
Vietovė: SE — 891 82 ornskoldsvik
Pašto kodas:
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.