Publications Office of the EU
Vengrija-Budapeštas: Finansų rinkų administravimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vengrija-Budapeštas: Finansų rinkų administravimo paslaugos

  • Paskelbta
    11/06/2021
  • Galutinis terminas
    14/07/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/07/2021
  • Skirta
    04/10/2021
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66150000 Finansų rinkų administravimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
EKR000631482021
Aprašymas

Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nacionalinis registracijos numeris: 10585560244
Pašto adresas: Csokonai utca 3.
Vietovė: Budapest
NUTS kodas: HU110
Pašto kodas: 1081
Šalis: HUN
Asmuo ryšiams: Hausenblasz Máté
Pagrindinis adresas: http://www.nisz.hu
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/07/2021 10:00
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: OTP Mobil Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Pašto adresas: Hungária Körút 17-19
Vietovė: Budapest
Pašto kodas: 1143
Šalis: HUN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.