Publications Office of the EU
Bulgarija-Omurtag: Atliekų aikštelių eksploatavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Bulgarija-Omurtag: Atliekų aikštelių eksploatavimas

  • Paskelbta
    26/08/2019
  • Galutinis terminas
    30/09/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/10/2019
  • Skirta
    01/11/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Община Омуртаг
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG334 Търговище
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG334 Търговище
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90530000 Atliekų aikštelių eksploatavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
612,000.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
612,000.00 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Предмет на поръчката е експлоатация на регионално депо за неопасни отпадъци — Омуртаг и включва:
— приемане на отпадъците,
— депониране приетите отпадъци,
— управление на инфилтрата, извършване на мониторинг,
— извършване на дейности от квалифициран и обучен персонал, ангажиран с експлоатацията на депото и на допълнителните инсталации и съоръжения,
— осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд.
Регионалното депо за неопасни отпадъци — гр. Омуртаг обслужва общините Омуртаг, Котел, Върбица и Антоново.
Количествата битови отпадъци, които ще се депонират (около 9 000 тона годишно — 36 000 тона за срока на договора — 48 месеца), са прогнозни и варират в зависимост от сезона и спецификата на отпадъка.
Изпълнителят е задължен да осигури 24 часова охрана на депото. За обекта има издадено комплексно разрешително № 302-НО/2008 г. (КР).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Община Омуртаг
Nacionalinis registracijos numeris: 000875817
Pašto adresas: ул. „Александър Стамболийски“ № 2а
Vietovė: Омуртаг
NUTS kodas: BG334
Pašto kodas: 7900
Šalis: BGR
Asmuo ryšiams: Дирекция СИ
Pagrindinis adresas: www.omurtag.bg
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/10/2019 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
612,000.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
612,000.00 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: „Мит и Ко ЕООД
Pašto adresas: ул. „Горно Броди“ № 17
Vietovė: Пловдив
Pašto kodas: 4030
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.