Publications Office of the EU
Italija-Isca sullo Jonio: Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Isca sullo Jonio: Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu

  • Paskelbta
    18/05/2017
  • Galutinis terminas
    26/06/2017
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
CUC Unione dei Comuni del Versante Ionico
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITF63 Catanzaro
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITF63 Catanzaro
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85311000 Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,541,100.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
7064785D00
Aprašymas

Individuazione di un soggetto titolare di strutture per la gestione di servizi di accoglienza integrata rivolti a n. 20 minori stranieri non accompagnati inseriti nell'ambito del sistema SPRAR.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: CUC Unione dei Comuni del Versante Ionico
Pašto adresas: Via Paparo 2
Vietovė: Isca sullo Jonio
NUTS kodas: ITF63
Pašto kodas: 88060
Šalis: ITA
Pagrindinis adresas: http://www.cmversantejonico.it/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,541,100.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.