Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Miunchenas: Centrinio šildymo įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Miunchenas: Centrinio šildymo įrengimo darbai

  • Paskelbta
    11/03/2020
  • Galutinis terminas
    09/04/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/04/2020
  • Skirta
    15/06/2020
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landeshauptstadt München, Baureferat
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45331100 Centrinio šildymo įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
H20a087820
Aprašymas

Heizungsarbeiten.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://my.vergabe.bayern.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/04/2020 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Ludwig Rieder GmbH & Co.KG
Pašto adresas:
Vietovė: Bayerbach
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.