Publications Office of the EU
Rumunija-Târgu Jiu: Specialios paskirties motorinės transporto priemonės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunija-Târgu Jiu: Specialios paskirties motorinės transporto priemonės

  • Paskelbta
    06/04/2022
  • Galutinis terminas
    09/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/05/2022
  • Skirta
    02/06/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
EDILITARA PUBLIC S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO412 Gorj
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO412 Gorj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144000 Specialios paskirties motorinės transporto priemonės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,473,000.00 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,472,600.00 RON
Pasiūlymo referencinis numeris
27295841202219
Aprašymas

Achizitie utilaj multifunctional tip unimog.
1. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15 zile.
2. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare, care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, în a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
NOTA: Autoritatea contractanta nu va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare care nu au fost adresate termenului stabilit la pct. 1, invocat mai sus. Eventualele raspunsuri la clarificari se vor atasa la anuntul de participare. Aceste raspunsuri vor face parte din documentatia de atribuire si este obligatoriu ca la elaborarea ofertei sa fie avute in vedere. Eventualele obiectiuni cu privire la documentele achizitiei, inclusiv propunerea de contract vor face obiectul solicitarilor de clarificari, ce se vor depune in termenul prevazut in prezenta documentatie.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: EDILITARA PUBLIC S.A.
Nacionalinis registracijos numeris: RO 27295841
Pašto adresas: Strada Victoriei, nr. 45
Vietovė: Targu Jiu
NUTS kodas: RO412
Pašto kodas: 210234
Šalis: ROU
Asmuo ryšiams: BIROU ACHIZITII PUBLICE
Pagrindinis adresas: http://www.edilitara.ro
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/05/2022 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,473,000.00 RON
Galutinė sutarties vertė
1,472,600.00 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE
Pašto adresas: Strada Soseaua Bucuresti, Nr. 34
Vietovė: Ciorogarla
Pašto kodas: 077055
Šalis: ROU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.